Koordynator Klastra

Pro Academica Sp. z o.o. jest firmą, której głównym obszarem działania jest prowadzenie inwestycji budowlanych oraz administrowanie i wynajem nieruchomości. Firma pomaga placówkom edukacyjnym w rozwoju infrastruktury przyczyniając się do wzrostu jakości nauczania.

W styczniu 2012 r. spółka zawarła Umowę Najmu ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej z siedzibą w Warszawie, której przedmiotem jest oddanie do używania lokali, pomieszczeń i sal w wydziale zamiejscowym SWPS we Wrocławiu oraz terenu na potrzeby parkingu wokół uczelni.

W związku z zawarciem w/w umowy Pro Academica Sp. z o.o. prowadzi kampanię reklamową oraz zdobywa Klientów w zakresie wynajmu sal szkoleniowych, konferencyjnych, komputerowych, sali fitness oraz w zakresie badań eyetrackingowych. Do dyspozycji posiada aule wykładowe na 80, 120, 200 i 300 osób, hole i przestrzenie wystawiennicze, pracownie specjalistyczne: laboratoria komputerowe, focusownię, lustro weneckie, studio fotograficzne, pracownię neuropsychologiczną, salę cateringową oraz pokoje hotelowe. W roku 2013 Wnioskodawca zawarł kilka umów stałej współpracy na wynajem sal konferencyjnych z firmami szkoleniowymi. Przy ścisłej współpracy z uczelnią wygrywa również przetargi na kilkumiesięczny wynajem sal, posiadając w ofercie również usługi cateringowe, hotelowe oraz parkingowe.