Kolorowe Bazgroszyty z Kredziakami z Wydawnictwa Zielona Sowa

Bazgroszyty_Zielona SowaZ przyjemnością przedstawiam Wam Bazgroszyty z wydawnictwa Zielona Sowa. Dzieci spotkają w nich swoich ulubionych bohaterów – jest Rysek, żółty jak słońce, pomarańcza, a raczej pomarańczowa Kredzia oraz zielony jak ogórek Kolorozaurus. To kredki, które zabierają dzieci w magiczny i kolorowy świat!

W Bazgroszytach przede wszystkim jest mnóstwo kreatywnej zabawy i nauki – a wszystko wokół RYSOWANIA. Każda kreatywna kolorowanka to ogromna porcja ciekawej zabawy dla przedszkolaków. Ćwiczenia mają otwarty charakter, dlatego rozwijają wyobraźnię, a jednocześnie pomagają w zdobywaniu wiedzy o świecie. Zachęcamy maluchy, aby same proponowały, co jeszcze dorysować – każde z nich może mieć inny pomysł na swój rysunek. I to jest właśnie rozwój kreatywnego myślenia. Dodatkowo dziecko ćwiczy motorykę ręki i przygotowuje się do nauki pisania. Bazgroszyty uczą literek, logicznego i matematycznego myślenia, a także przygotowują do szkoły.

Każda karta wypełniona przez dziecko to także pretekst do rozmowy z dzieckiem na temat tego, co narysowało, dlaczego wybrało takie kolory, a nie inne, dlaczego dorysowało chmury i słońce, a nie drzewa i ptaki. Rysowanie pomaga także w budowaniu relacji z dzieckiem.

Bazgroszyt_Rysuje z wyobraźniąm

Bazgroszyt_Poznaję Alfabet_ABCDmBazgroszyt_Bawię się i liczęm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobno z wyjątkiem pierwszego kroku, które robi dziecko, nie ma chyba bardziej znaczącego momentu w jego rozwoju, niż pierwsza kreska, którą „stawia” na papierze. Te bazgroły to początek przygody z pisaniem i rysowaniem – przygody, która trwa całe życie. I tu zaczyna się także przygoda z Bazgroszytem.

Polecamy serdecznie Bazgroszyty z wydawnictwa Zielona Sowa.

 

Powrót